Kızlar – Cep telefonu – Sevgi – Mesaj – Çağrı – Aramamak?!

bunalim erkekBilimadamlarının yaptığı son araştırma (hangi araştırma, nerde olmuş diye sormayın. son araştırma diyorum; yani en yeni bilgi, en doğru ve güncel araştırma; araştırmayı da doktor Hamilton yapmış) gelinlik çağına gelmiş genç kızların olağanüstü bir özelliğini ortaya koydu.

300 sevgilisi olan kız denek üzerinde (daha doğrusu sevgilisi olan 300 kız denek üzerinde) yapılan araştırma sonuçları ilginç. Araştırma sonuçlarına göre, deneye katılan kızların %87sinin ürettikleri mikrobiyolojik salgılarla, sevgililerinin kendilerini arama isteklerini %60-70 oranında arttırabiliyor. Salgıların cep telefonu üzerinden sevgiliye transfer olabileceğini açıklayan Dr.Hamilton. “Kadınların bu becerisi inanılmaz, ürettikleri salgılarla kmlerce uzaklıktaki sevgililerini etkileyip kendilerine telefon etmelerini, mesaj atmalarını ya da çağrı bırakmalarını sağlayabiliyorlar” diyerek durumu özetledi.

Aynı salgıların kızların beyinleri üzerinde ters etki yaptığı bulgusu üzerinde de duran Hamilton. “Tuhaf olan, çoğu kız onları arayan sevgililerinin telefonlarını yanıtlamadı, yanıtlayanlarsa yarım ağızla meşgul olduğunu sonra konuşmak istediğini söyledi. Büyük olasılıkla bu salgı, kızların sevgilileriyle konuşma isteğini ters yönde etkiliyor” diyerek durumu yine özetlemeyi başardı.

Bu araştırmalar, telefon karşısında deliye dönen, sevgilisi tarafından sallamadığını düşünüp bunalıma giren erkekleri kurtarmak için yapılacak çalışmaların başlangıcı olarak görülüyor. Hamilton, “Bu salgılardan etkilenmemeleri için erkekler için ilaçlar hazırlıyoruz, erkekleri içinde bulunduğu halden kurtarmak en büyük dileğimiz” diyerek sözüme yeni bir açılım getirdi.

Bu yazı Nohut tarafından yazıldı;

Nohut – yayınlanmış 267 yazısı bulunmaktadır.

27 Temmuz 2008'de sakinkafa.com'da yazmaya başlayan yazar, siteyi kolektif blog anlayışıyla tanıştırmış, sitedeki bir çok atılımın da öncüsü olmuştur. Sitenin Genel Yayın Yönetmeni olan yazar, aynı zamanda sitenin patronudur. Medya sektöründe çalışan ve bir derginin de editörlüğünü yapmakta olan "Nohut" sinema, edebiyat, fotoğraf, belgesel, mizah ve reklam konularıyla ilgilidir. Orada öylece duran ama bizim bir türlü varlığını farkedemediğimiz gerçekleri kendi tarzıyla ortaya koymaktan ve tepkileri ölçmekten hoşlanır.

Tüm Yazıları

.

bugün 1, toplam 825 defa okundu...

Bu yazı için Google'dan Gelen Aramalar

Dünya Alem Duysun Bunu ;

Bunu okuyan bunları haydi haydi okur:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

oyunSakinkafa Motto ServisiSakinkafa TVPopüler Kültürden İkonlarAnca LafÇocuklardan Radikal SorularBomba EsprilerimZamana İsyan Eden ŞarkılarZamanın İsyan Ettiği ŞarkılarMıymıyın Tırişkadan Tantanalarıekşi gözlük
sohbet muhabbet