Kızlar – Cep telefonu – Sevgi – Mesaj – Çağrı – Aramamak?!

bunalim erkekBilimadamlarının yaptığı son araştırma (hangi araştırma, nerde olmuş diye sormayın. son araştırma diyorum; yani en yeni bilgi, en doğru ve güncel araştırma; araştırmayı da doktor Hamilton yapmış) gelinlik çağına gelmiş genç kızların olağanüstü bir özelliğini ortaya koydu.

300 sevgilisi olan kız denek üzerinde (daha doğrusu sevgilisi olan 300 kız denek üzerinde) yapılan araştırma sonuçları ilginç. Araştırma sonuçlarına göre, deneye katılan kızların %87sinin ürettikleri mikrobiyolojik salgılarla, sevgililerinin kendilerini arama isteklerini %60-70 oranında arttırabiliyor. Salgıların cep telefonu üzerinden sevgiliye transfer olabileceğini açıklayan Dr.Hamilton. “Kadınların bu becerisi inanılmaz, ürettikleri salgılarla kmlerce uzaklıktaki sevgililerini etkileyip kendilerine telefon etmelerini, mesaj atmalarını ya da çağrı bırakmalarını sağlayabiliyorlar” diyerek durumu özetledi.

Aynı salgıların kızların beyinleri üzerinde ters etki yaptığı bulgusu üzerinde de duran Hamilton. “Tuhaf olan, çoğu kız onları arayan sevgililerinin telefonlarını yanıtlamadı, yanıtlayanlarsa yarım ağızla meşgul olduğunu sonra konuşmak istediğini söyledi. Büyük olasılıkla bu salgı, kızların sevgilileriyle konuşma isteğini ters yönde etkiliyor” diyerek durumu yine özetlemeyi başardı.

Bu araştırmalar, telefon karşısında deliye dönen, sevgilisi tarafından sallamadığını düşünüp bunalıma giren erkekleri kurtarmak için yapılacak çalışmaların başlangıcı olarak görülüyor. Hamilton, “Bu salgılardan etkilenmemeleri için erkekler için ilaçlar hazırlıyoruz, erkekleri içinde bulunduğu halden kurtarmak en büyük dileğimiz” diyerek sözüme yeni bir açılım getirdi.

Bu yazı Nohut tarafından yazıldı;

Nohut – yayınlanmış 267 yazısı bulunmaktadır.

27 Temmuz 2008'de sakinkafa.com'da yazmaya başlayan yazar, siteyi kolektif blog anlayışıyla tanıştırmış, sitedeki bir çok atılımın da öncüsü olmuştur. Sitenin Genel Yayın Yönetmeni olan yazar, aynı zamanda sitenin patronudur. Medya sektöründe çalışan ve bir derginin de editörlüğünü yapmakta olan "Nohut" sinema, edebiyat, fotoğraf, belgesel, mizah ve reklam konularıyla ilgilidir. Orada öylece duran ama bizim bir türlü varlığını farkedemediğimiz gerçekleri kendi tarzıyla ortaya koymaktan ve tepkileri ölçmekten hoşlanır.

Tüm Yazıları

.

bugün 0, toplam 615 defa okundu...

Bu yazı için Google'dan Gelen Aramalar

Dünya Alem Duysun Bunu ;

Bunu okuyan bunları haydi haydi okur:

 • aco :

  son günlerde elime elefon alıorum öle biri arar belki diye, annem arıyor hep 3-5 saniye sonra. bu başıma nerdeyse 10 defa geldi

 • tevfik :

  geçen gün ben de sessiz de olan telefonu elime aldım, annem aradı. noliyo dedim.

  şimdi bu araştırmayı bize duyurmuş olduğunuz için sizi tebrik etmek isterim sayın nohut. yalnız bir noktayı atlamışsınız ki akşamdan nohut ıslatan kadınların sevgililerini arattırma salgısı düşmekteymiş. bunu da değerlendirmenizi diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 • hic bilinmeyenli denklem :

  sen önce salgı gönder sonra meşgulüm bilmem ne de…
  hamilton’ın en büyük dileği kızları kurtarmak olsun

 • fasulye :

  yine erkekler için yapılmış bir çalışma:)))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

oyunSakinkafa Motto ServisiSakinkafa TVPopüler Kültürden İkonlarAnca LafÇocuklardan Radikal SorularBomba EsprilerimZamana İsyan Eden ŞarkılarZamanın İsyan Ettiği ŞarkılarMıymıyın Tırişkadan Tantanalarıekşi gözlük
sohbet muhabbet
 • Sahidüş: [ilk sahur, son iftar] dizi aralığı hoş olmuş:) Bekiroğlu’nun “babasız ilk...
 • gamze: allahım çok mutluyum. tank 90 <3. çok teşekkürler
 • söylemem :): yalnız yorumları okudum da şimdi, ne çok özlemişim bu muhabbeti. yıllardır...
 • Tomambas: Okurduk bunları eski Ramazanlarda.
 • mor paspas: Amin.
 • guzelsözlercom: dolapta pasta 4/G hasta bırakın ölsün 4/D gömsün bir avuç fıstık sesinizi kıstık...
 • Defne: İmam Gazali de der ki, “Haydi kalk gidelim” denildiğinde “Nereye?”...
 • MERT: Bı Japon bide neon
 • MERT: Ben sekiz yıldır fanusta besliyom
 • elif_mira: 4/D 4/D bizim adımız 4/C 4/C düşmanımız canımız kanımız futbolcularımız...
 • artist: bir avuç karga ötmeyin orda ses gelmedi görüntü gitti noldu ../A pilin mi bitti
 • violetta: Bir avuç karga ötüyor orda. 8-A evine futbol senin neyine. Ses gelmiyo pili bitti. Bir...
 • eylül: bir avuç karga ötmeyin orada.
 • hande betül sevimli: 5b 5b bizim adımız canımız kanımız sevda hocamız cam cama takılır mı camdan...
 • sıla kaya: 5 c 5c bizim admız bizi sevenler bizi tutanız .(adım bu arda sıla kaya sw olan yorum...